Pobierz pliki

Programy

Free TFTP Server 2.6

Pobierz teraz!
Rozmiar:
19.53 MB
Wydawca:
Ipswitch, Inc.
Strona internetowa:
http://www.whatsupgold.com/free-software/network-tools/tftp-server.aspx
Data wysłania:
17.3.2012
System:
Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
Kategoria:
Narzędzia > Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobrań:
109

Pokaż screeshot Pokaż screeshot

Powiadom znajomego

Ocena redaktora:

5

(z 5)

Ocena użytkowników:

0.0

(z 5)

Oceń program

Opis wydawcy

ICON: Free TFTP Server

Free TFTP Server 2.6

Program o nazwie WhatsUp Gold TFTP Server to przydatne narzędzie, pozwalające na utworzenie bezpiecznego serwera w sieci, za pomocą którego możemy w bezpieczny sposób przesyłać dane wymagające pewnej ostrożności, jak pliki konfiguracyjne aplikacji i systemu. Program jest całkowicie bezpłatny i stanowi bardzo dobre uzupełnienie wszelkich innych narzędzi do przesyłania plików w sieci, jakie zdarza się nam wykorzystywać.

TFTP Server jest programem skierowanym głównie do profesjonalnych informatyków, w pierwszej kolejności administratorów sieci, by umożliwić im skorzystanie z zawsze dostępnej usługi dającej możliwość łatwego i szybkiego przesyłania plików za pomocą bezpiecznego medium. Program chroni pliki i oszczędza czas użytkownika, pozwalając na w pełni bezpieczny transfer istotnych elementów systemu i konfiguracji urządzeń doń podłączonych pomiędzy nimi.

Program pozwala na ustawianie indywidualnych ograniczeń korzystania z programu dla każdego podłączonego użytkownika, transferowanie i zapisywanie konfiguracji i obrazów IOS firmware, tworzenie kopii zapasowych i przywracania systemu z CiscoIOS, Juniper, HP i 3Com włącznie. Program obsługuje pliki nawet wielkości czterech gigabajtów i może być uruchamiany jako usługa systemu Windows dostępna dwadzieścia cztery godziny na dobę. Dostępność TFTP może być tez ograniczana poprzez podsieci, a także przypisana do pojedynczego adresu IP.

Jest to bardzo wygodne i przydatne narzędzie, które warto polecić każdemu użytkownikowi komputera, a już w szczególności osobom potrzebującym wygodnego narzędzia do bezpiecznego przesyłania danych.

Recenzje użytkowników

Ocena użytkownika:

0.0

(z 5)

Recenzent:
Interio
Data recenzji:
2012-5-14

"TFTP Server"

Cisco TFTP Server jest jedną z ciekawszych technologii z jakich można skorzystac. TFTP server to faktycznie bezpiecnzy, wygodny w użyciu i niezwykle wydajny program FTP.

Komentarze:

Przed opublikowaniem komentarza, upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Copyright © Softcoffee.net 2003-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone